Top 20 groenten met weinig koolhydraten

Groenten voor elke dag met weinig koolhydraten

Deze groenten-top-20 bestaat uit veelvoorkomende groenten met weinig koolhydraten.

De voedingswaarden in onderstaande tabel komen van deze website waar je voor bijna alle voeding de voedingswaarden (vet, eiwit, koolhydraten en calorieën) kunt vinden.

top 20 groenten met weinig koolhydraten


Per 100 gramEnergieKoolhydratenVezelsProteïnenWater
Rode paprika264,22,1191,5
Broccoli294,42,62,890
Asperges171,31,51,994
Champignons160,32,52,793,5
Courgette274,51,11,891,6
Spinazie150,622,593,6
Avocados1881,56,42,670,4
Bloemkool2432,2291,8
Sperziebonen3663,52,485,9
Sla1111,31,394,2
Boerenkool515,524,386,3
Komkommer142,20,90,695,1
Spruitjes374,243,885,5
Selderij173,51,60,793,1
Tomaten192,912,993,9
Radijs182,51,22,594,1
Uien366,12,51,289
Aubergine253,52,51,291,6
Witte kool273,82,51,591
Artisjok529,51,52,485,5
Wij gebruiken cookies om op basis van je bezoek aan de verschillende pagina's en websites ons aanbod en onze content beter af te stemmen op bezoekers en om onze marketinginspanningen te meten. Meer details hier.
x
Loading...